menuordersearch
danauni.ir

جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی – کاربردی، گامی به سمت موفقیت ,

مشاهده سبد خرید

تومان
telegramwhatsupinstagram
جناب امیری: 09178682339
۱۳۹۹/۳/۲۲ پنج شنبه
(1)
(0)
جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی – کاربردی، گامی به سمت موفقیت
جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی – کاربردی، گامی به سمت موفقیت

جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی – کاربردی، گامی به سمت موفقیت

آموزش مجازی جزو مواردی است که در سال های اخیر و با گسترش اینترنت فراگیر شده است و دانشگاه هایی وجود دارند که روند آموزش آن ها به صورت مجازی بوده و در این زمینه موفق بوده اند. آموزش مجازی این امکان را به افراد می دهد تا با بهره گیری از فضای مجازی، هزینه های تحصیل خود را تا حد زیادی کاهش دهند و از مزایای یک آموزش با کیفیت در بستر اینترنت بهره مند گردند. شرایط در آموزش مجازی به این صورت است که دانشجویان و اساتید با استفاده از نرم افزارها و شبکه های مجازی به صورت آنلاین از کلاس ها و جزوات آموزشی بهره مند می شوند و یک آموزش مناسب را دریافت می نمایند. دانشگاه جامع علمی - کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که از مزایای آموزش مجازی بهره برده است و بخشی از جلسات آموزشی خود را به صورت مجازی برگزار می کند. برای تکمیل فرایند آموزش در دانشگاه جامع علمی – کاربردی، دانشجویان  باید جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی - کاربردی را تهیه نمایند و در کنار آموزش های مجازی از آن استفاده کنند.

 

آموزش مجازی بهتر است یا آموزش حضوری؟

در حال حاضر، با شیوع بیماری کرونا و بسته شدن دانشگاه ها، روند آموزش متوقف نشده و  تمامی موسسات آموزشی، آموزش های خود را در فضای مجازی ادامه می دهند. دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز از آموزش مجازی برای ادامه ی روند آموزش دانشجویان بهره برده است. اما آنچه به دانشجویان برای داشتن یک آموزش با کیفیت کمک می کند، دانستن نکاتی همچون منابع امتحانی و سوالات آزمون متمرکز و سرفصل و ریز محتوای درسی است.  امتحان های دانشگاه علمی و کاربردی به صورت متمرکز و سراسری  برگزار می شود  و همین عامل باعث شده تا بسیاری از دانشجویان این دانشگاه  به دنبال جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی - کاربردی و سر فصل و ریز محتوای درسی باشند. هرچند آموزش مجازی نمی تواند جایگزین مناسبی برای آموزش حضوری باشد و ایرادات و اشکالاتی نیز دارد ولی در شرایط بحرانی می تواند به ادامه تحصیل، تحقیق و پژوهش کمک کند. در این متن با محوریت آموزش در دانشگاه علمی کاربردی و آشنایی با جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی - کاربردی به معرفی هرچه بیشتر آموزش مجازی پرداخته و منابع و سایت هایی را معرفی میکنیم تا فرایند آموزش مجازی بهتر و متعادل تر شود و اکثر دانشجویان بتوانند از آن بهره ببرند.

 

 

جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی- کاربردی

ضرورت فراگیری آموزش از طریق مجازی

به طور کلی دانشگاه ها و موسسات آموزشی از آموزش حضوری استفاده میکنند ولی گاهی شرایط غیرطبیعی مثل بیماری کرونا ایجاد می شود که این  شرایط امکان آموزش حضوری را از افراد می گیرد و ناچارا دانشجویان برای ادامه روند آموزش به سمت آموزش مجازی سوق داده می شوند. دانشگاه جامع علمی و کاربردی نیز برای ادامه روند آموزش خود در شرایط کرونا از آموزش مجازی استفاده می کند و برای دانشجویان خود بستری را فراهم نموده تا بتوانند با آموزش مجازی با کیفیت از عهده آزمون های متمرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی برآیند و در این زمینه موفق باشند.

اهمیت دسترسی به جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی - کاربردی
بعد از برگزاری جلسات آموزش مجازی در دانشگاه علمی - کاربردی و آموزش مباحث مختلف به دانشجویان، نوبت به برگزاری آزمون های متمرکز دانشگاه جامع علمی - کاربردی می شود. آزمون های دانشگاه به صورت هماهنگ و متمرکز برگزار شده و برای موفقیت در این آزمون ها بهتر است دانشجویان به سرفصل و ریز محتوای درسی و منابع امتحانی و سوالات آزمون متمرکز دسترسی داشته باشند تا فرایند آموزش را با موفقیت پشت سر بگذارند. دسترسی به جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی - کاربردی بهترین راهکار برای برطرف کردن ایرادات و اشکالات به وجود آمده در فرایند آموزش مجازی است و میتواند به افراد در کسب اطلاعات و آگاهی در دروس مختلف این دانشگاه تاثیرگذار باشد. جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی - کاربردی در شذایطی که بسیاری از افراد از سیستم آموزش مجازی ارائه شده توسط بسیاری از دانشگاه ها گله مند هستند و به خاطر رویارویی ناگهانی با این فرآیند آموزشی اکثراً انتقاد ها و اشکالاتی به آن وارد می دانند، می تواند کمک کننده و تاثیرگذار باشد .

 

دانایونی دانلود pdf جزوات و سوالات امتحانی دانشگاه جامع علمی-کاربردی)

 

جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی – کاربردی

جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی - کاربردی شامل چه مباحثی است؟

جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی – کاربردی، جزواتی کامل برای موفقیت در دروس دانشگاه علمی و کاربردی هستند و منطبق بر آزمون های متمرکز این دانشگاه طراحی شده اند. جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی -کاربردی با توضیحات دقیق و مناسب، کلیه مباحث درسی را پوشش داده و ایرادات و ابهامات ممکن را برطرف می کنند. همچنین این جزوات شامل سرفصل و ریز محتوای درسی و منابع امتحانی و سوالات آزمون متمرکز می باشند. وب سایت دانایونی یکی از وب سایت های کامل در زمینه ی ارائه ی جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی – کاربردی است که شامل کلیه رشته ها و مباحث این دانشگاه بوده و محتواهای مفید این وب سایت می تواند  برای موفقیت در آزمون های متمرکز دانشگاه جامع علمی و کاربردی موثر باشد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

4 نظر
جستجو
logo-samandehi