menuordersearch
danauni.ir

آرشیو اخبار صفحه یک ,

مشاهده سبد خرید

تومان
telegramwhatsupinstagram
خانم بینائی: 09337685692
تیک جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی – کاربردی، گامی به سمت موفقیت جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی – کاربردی، گامی به سمت موفقیت در این متن ابتدا به اهمیت آموزش مجازی پرداخته و بررسی خواهیم کرد که آموزش مجازی بهتر است یا آموزش حضوری، سپس به ضرورت اهمیت آموزش مجازی پرداخته و مطالبی را در مورد دسترسی به جزوات آموزشی دانشگاه جامع علمی – کاربردی بیان خواهیم کرد. این جزوات می‌توانند در تکمیل فرایند آموزش تاثیر گذار باشند. پنج شنبه بیست و دوم خرداد ۹۹ تیک مدیریت استراتژیک مدیریت استراتژیک Is it possible to look ahead without stumbling over what's in front of you? All too often companies spend precious time laying out long term strategic plans, only to discover that their maps are out of date in a month. Business strategy expert Martin Reeves offers a solution. He advocates transitioning from relying on a single "classical" approach to strategy and moving towards a more tailored approach to strategy and execution, selecting from 5 distinct patterns of success. یکشنبه دوازدهم خرداد ۹۸ تیک گزارش نیویورک تایمز از توسعه مزارع استخراج"بیت کوین" در ایران گزارش نیویورک تایمز از توسعه مزارع استخراج بیت کوین (Bitcoin) چیست؟ شاید واژه بیت کوین به گوش شما خورده باشد و دوست دارید بدانید بیت کوین چیست و چه کاربردهایی دارد. بیت کوین (Bitcoin) یک ارز دیجیتال و مجازی در فضای اینترنت است که چند سالی است توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. اما بیت کوین از کجا می‌آید؟ آيا قانونی است؟ از کجا می‌توان بیت کوین خرید؟ چگونه می‌توان آن را به فروش رساند؟ این ارز دیجیتال در کجا قابل مصرف است؟ چرا به دو ارز دیجیتال «بیت کوین» و «بیت کوین کش» تقسیم شده است؟
پنج شنبه یازدهم بهمن ۹۷
تیک تا سال 2030 همه ما ربات خانگی داریم تا سال 2030 همه ما ربات خانگی داریم شرکت های موفق در سال های اخیر پی به ارزش و اهمیت دکوراسیون مدرن و کاربردی و نقش آن درموفقیت خود برده اند.
همین امر باعث شده است تا افراد مختلف با الگوبرداری از شرکت های موفق به فکر ایجاد دکوراسیون مناسب و کاربردی در محیط کار خود شوند.
دوشنبه بیست و نهم شهریور ۹۵
تیک جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی) جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی) مجموعه بازی‌های چرخ‌های جنگ (Gears of War) به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کنسول ایکس‌باکس 360 به‌حساب می‌‌آیند. دوشنبه بیست و نهم شهریور ۹۵ تیک نقد و بررسی تبلت سامسونگ گلکسی تب E نقد و بررسی تبلت سامسونگ گلکسی تب E اشباع بازار با محصولات گوناگون؛ این یکی از اصلی‌ترین سیاست‌های شرکت سامسونگ در طول چند سال اخیر در مورد گوشی‌ها و تبلت‌های خود بوده است.

‌‌‌ ‌‌
دوشنبه بیست و نهم شهریور ۹۵
تیک راز یک استارتاپ‌ موفق چیست؟ راز یک استارتاپ‌ موفق چیست؟ دره‌ی سیلیکون (Silicon Valley) در نگاه بسیاری از افراد، جایی است که انبوهی از نوآوران برای ثروتمند شدن به آن‌‌جا می‌روند. دوشنبه بیست و نهم شهریور ۹۵ تیک اپلیکیشن‌ فتوشاپ برای آیپد پرو آماده شد اپلیکیشن‌ فتوشاپ برای آیپد پرو آماده شد تعداد زیادی از طراحان و گرافیست‌ها مدت‌هاست منتظر روزی هستند که بتوانند ویرایش عکس و کارهای گرافیکی خود را روی «آی‌پد پرو» (iPad Pro) انجام بدهند. حالا می‌توان گفت که تا رسیدن آن روز مدت زمان زیادی باقی نمانده است. دوشنبه بیست و نهم شهریور ۹۵ تیک بیل فورد: خودروسازان باید با شرکت‌های تکنولوژی همکاری کنند بیل فورد: خودروسازان باید با شرکت‌های تکنولوژی همکاری کنند بیل فورد، مدیر کل شرکت خودروسازی فورد موتور، معتقد است شرکت‌های خودروسازی برای بقا باید با شرکت‌های بزرگ مرتبط با تکنولوژی همکاری کنند. دوشنبه بیست و نهم شهریور ۹۵ تیک تاثیر موسیقی در محیط کار تاثیر موسیقی در محیط کار هنوز پژوهش‌گران و روانشناسان نتوانسته‌اند پاسخی صریح برای این پرسش بیابند که تاثیر پخش موسیقی در محیط کار مثبت است یا منفی. دوشنبه بیست و نهم شهریور ۹۵ تیک استارتاپ و یک کسب و کار موفق استارتاپ و یک کسب و کار موفق چه حسی به شما دست می‌دهد؟ قطعا کمی از همکاری با چنین شرکتی دلسرد می‌شوید، حال تصور کنید بعد از ورود به شرکت با کف پوش مناسب که با صندلی و میز شرکت کاملا همخوانی دارد و یک گلدان بزرگ که در گوشه دیوار به محیط طراوت بخشیده است و طرح ها و ایده هایی نو بر روی دیوارها با طرحی زیبا از دست آوردهای گذشته شرکت مواجه شوید. دوشنبه بیست و نهم شهریور ۹۵ تیک بلیزکان 2015: Overwatch بهار 95 برای PS4، Xbox One و PC عرضه می‌شود بلیزکان 2015: Overwatch بهار 95 برای PS4، Xbox One و PC عرضه می‌شود بلیزارد دیروز برای اولین بار از نسخه‌های کنسولی Overwatch رونمایی کرد. این شرکت بازی‌سازی می‌گوید که بازی را از همان ابتدا با در نظر گرفتن کنسول‌های بازی ساخته است. بلیزارد هم‌چنین می‌گوید که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی با نسخه‌ی کنسولی هیچ تفاوتی ندارد. چهارشنبه هفدهم شهریور ۹۵
جستجو
logo-samandehi